ArCon CADsys DataCAD SketchUp

  

...Váš partner pro dodávky
CAD systémů pro 3D návrhy,
modely, projekty a vizualizace

Artlantis CADsys DataCAD SketchUp 3D

3D SketchUp ArCon V-Ray DataCAD

CADsys ArCon Renderin Artlantis 3D

ke stažení | tipy & triky | školení & podpora | služby | poptávka | kontakt

CAD systémy:SketchUp
plugin Render[in]
plugin V-Ray
další pluginy
Artlantis
ArCon
DataCADNajdete nás také
na Facebooku!

Novinky Artlantis 5Artlantis ve verzi 5 kombinuje nejmodernější a nejefektivnější nástroje pro snadnou a rychlou vizualizaci architektonických projektů.


Uživatelské rozhraníUživatelské rozhraní Artlantis 5 bylo zcela přepracováno tak, aby program dokázal maximálně využít rozlišení monitoru a aby počet kliknutí potřebných pro přístup k požadované funkci byl co nejmenší. Interface je plně standardizovaný dle MacOS a Windows, je založen na jednom nastavitelném pracovním okně. Inspektoři jsou seskupeni v horní části obrazovky, seznamy nalevo a katalog dole, prostor pro pracovní náhled je mnohem větší.PohledyKaždému pohledu (kameře) jsou přiřazeny nekonečný terén s definovanou výškou a materiálem a popředí a pozadí obrazu. Manipulace, změna velikosti a nastavení barvy popředí a pozadí je snadnější než kdykoli předtím. Pohyb ve 2D schematickém okně je přehlednější díky zobrazování řezu ve výšce kamery a zobrazení textur.


MédiaMateriály a stafážní objekty zásadně ovlivňují výslednou vizualizaci. Práce s katalogy médií je rychlá a efektivní. Katalogy jsou organizovány do kategorií a podkategorií, výběr správného média je opravdu rychlý. Artlantis 5 zahrnuje nové shadery. Některé z nich mají další parametry, jako jsou reliéf nebo simulace přirozených povrchů typu tráva a voda.Zcela přepracovaný je přístup k médiím. Do Artlantis 5 je implementována aplikace Media Store s více než 5000 objekty a shadery. Ty lze on-line nakoupit a stáhnout, program je automaticky zatřídí. Artlantis 5 zahrnuje konventor médií, uživatelé předchozích verzí mohou převést své vlastní katalogy.
Manipulace se shadery a texturami v okně náhledu nebo ve 2D schematickém okně je optimalizována. Jeden ovladač je umožňuje přesunout, změnit velikost a otočit. Přichycení shaderu nebo textury na geometrii modelu se děje klávesovou zkratkou, obdobně se pracuje s objekty.
SvětlaZdroje světla lze upravovat přímo v okně náhledu nebo ve schematickém 2D okně díky "vertikálním vodítkům". "Objemový" účinek nasvícení scény lze dosáhnout volumetrickými světly. Azimut a výšku slunce lze nastavovat manuálně prostřednictvím inspektora. Lze pracovat s efektem světla pronikajícího tmou ("god rays"). Pro následné úpravy, např. ve Photoshopu, lze tyto efekty uložit do samostatných vrstev PSD dokumentů.


iVisit 3D

(pouze Artlantis Studio)

Kromě panoramat dokáže iVisit 3D Artlantisu 5 vytvářet VR objekty. Kvalita zobrazení panoramat i objektů je výrazně vyšší. Pro sdílení tohoto typu prezentací na mobilních zařízeních jsou k dispozici aplikace pro Android na Google Play a iOS na AppStore. Práce s více uzlovými panoramaty je zjednodušena díky dvěma typům navigačních metod. Buď je zafixován pohled kamery podle dráhy nebo je v každém uzlu nastaven výchozí pohled. Grafika zobrazující nastavení je přehlednější. Mezi uzly lze přecházet i v okně náhledu.

Animace

(pouze Artlantis Studio)

Dialogové okno Časová osa bylo optimalizováno s cílem zajistit opravdu přesné nastavení všech událostí. Každý animovaný objekt nebo vlastnost se nyní prezentuje jako dráha a jako hierarchický seznam. Klíčové snímky se automaticky přichycují k magnetickým vodítkům, což zajišťuje synchronizaci sekvencí. K dispozici jsou nové objekty a animované postavy.
Novinky v aktuální verzi Artlantis:
Co je nového v Artlantis 2021


Artlantis (30-denní výuková trial verze) je dispozici k vyzkoušení zdarma v sekci Ke stažení.
Uživatelská sekce
Školení & podpora
Tipy & Triky
Novinky
Ke stažení
Poptávka
Kontakty
Mapa webu
Ochrana údajů